(Українська) ТОВ «ГРУПА ВЕНЕТО»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Черкаси, вул. Юрія Іллєнка, буд.27, 18005

+38(067)57-15-386
+38(050)34-22-810
+38(044)46-77-125
ЄРДПОУ : 39457891
Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол № 4 від 10.07.2020 р.
Майже половину свого життя кожен з нас проводить в стані сну. Тому так важливо, щоб цей час ви проводили з максимальним комфортом і користю для вашого здоров’я. Саме з цією місією в 1993 році, при активній участі італійських фахівців, була створена перша в Україні фабрика, яка відкрила новий погляд на якість сну і відпочинку – Венето.
До нинішнього дня Венето продовжує свою традицію розробки і створення товарів для сну, у виробництві яких об’єднані новітні технології, сучасний дизайн і рекомендації провідних експертів, щоб зробити кожне Ваше ранок дійсно добрим. Саме тому компанія була і залишається незмінним лідером українського ринку високоякісних ортопедичних матраців і товарів для сну, рекомендованих Асоціацією ортопедів та травматологів України.
Завдяки постійній роботі департаменту інновацій, розробок компанії “Венето” і партнерів, лінійка товарів фірмових магазинів “Венето” значно розширилася, і зараз компанія може запропонувати Вам не тільки вже відому продукцію, а й повні комплексні рішення для спалень у вигляді вишуканих дерев’яних меблів в італійському стилі від ТМ “Мареллі”. А за рахунок розгалуженої мережі з сотень магазинів регіональних дистриб’юторів та дилерів у всіх областях України, придбати товари стало ще простіше і зручніше.
З цією метою ще в 2003 році в Італії було відкрито наше представництво – “Венето – Італія”. Завдяки його діяльності ми ще більше збільшили число європейських постачальників сучасного високоякісного сировини, матеріалів і устаткування для виготовлення продукції, тому сьогодні, купуючи будь-яку продукцію компанії “Венето”, Ви завжди можете бути впевнені в незмінно високій якості і екологічній чистоті всіх використовуваних нами наповнювачів і тканин.
ТОВ “Група Венето” також займається виробництвом логістичної тари. Логістична тара, виробництва ТОВ “Група Венето” – це широкий спектр металевих «піддонів» багаторазового використання, які використовуються для перевезення комплектуючих, деталей для автомобілів, сільськогосподарської та іншої техніки.
Також, з квітня 2020 року група “Венето” розпочала виготовлення засобів індивідуального захисту – VENETOMED.

За стислі строки від болонієвих кобмінезонів компанія перейшла до виготовлення дійсно високоякісних засобів індивідуального захисту з високою надійністю. Виробництво було обладнане новим високотехнологічним обладнанням УЗ, персонал пройшов навчання – і VENETOMED перейшла до виготовлення продукції значно вищого рівня, яка здатна забезпечити надійний захист для медиків, що контактують з хворими на COVID-19. Перша партія костюмів, виготовлених за новою технологією ультразвукового зварювання побачила світ вже 1 червня 2020 року.