(Українська) ТОВ «РУБІЖАНСЬКА ПАНЧІШНА МАНУФАКТУРА»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Рубіжне Луганської області, просп. Московський,16-А, 93011

+38(066)248-28-90
+38(097)527-30-06
[email protected]

https://misyurenko.bigopt.com

ЄРДПОУ: 37218326

Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол №3 від 02.06.2020 р.

ТОВ “Рубіжанська панчішна мануфактура” є одним з відомих українських виробників панчішно-шкарпеткових виробів, який працює в цій галузі вже більше 20 років.

Виробнича база підприємства складається з сучасного в’язального обладнання виробництва фірм «LONATI» (Італія), «BUZI» (Італія) і «NAGATA» (Японія).

ТОВ “Рубіжанська панчішна мануфактура” випускає більше 100 найменувань панчішно-шкарпеткових виробів річного, демісезонного і зимового асортименту під трьома зареєстрованими торговими марками «LADY MAY®», «MISYURENKO®», «АФРІКА®».

Торгова марка «LADY MAY®» представлена ​​жіночої лінією панчішно-шкарпеткових виробів від шкарпеток, гольф до лосин і жіночих колготок різних видів і розмірів.

Торгова марка «MISYURENKO®» представлена ​​чоловічий лінією панчішно-шкарпеткових виробів, таких як лосини чоловічі, шкарпетки класичні і спортивні, гетри футбольні.

Під торговою маркою «АФРІКА®» випускається дитяча лінія панчішно-шкарпеткових виробів від новонароджених до підлітків, таких як колготки, лосини, шкарпетки, гольфи найрізноманітніших малюнків і забарвлень.

Продукція дитячого асортименту щорічно проходить обов’язкову сертифікацію в системі УкрСЕПРО, а продукція жіночого і чоловічого асортименту – добровільну сертифікацію в системі УкрСЕПРО.

Застосовуючи сучасні технології у виробництві, встановлюючи суворі вимоги до продукції, що випускається і приділяючи особливу увагу контролю якості на кожному етапі виробництва, ТОВ “Рубіжанська панчішна мануфактура” постійно розширює асортимент панчішно-шкарпеткових виробів, що випускаються з метою найкращого задоволення споживачів.

Щорічно ТОВ “Рубіжанська панчішна мануфактура” брала участь в державному конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України». У 2011 році підприємство стало переможцем цього конкурсу з продукцією «Колготки дитячі« АФРІКА® ». У 2012 році колготки жіночі торгової марки «LADY MAY®» визнані кращими в Україні за результатами конкурсу «100 кращих товарів України». У 2013 році переможцем конкурсу стала продукція «Шкарпетки дитячі торгової марки« АФРІКА® ».

Панчішно-шкарпеткові вироби торгових марок «MISYURENKO®», «LADY MAY®», «АФРІКА®» допомагають йти по життю з комфортом, який відчувається в кожному кроці, щодня!