(Українська) ТОВ «Київгума»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Бровари, вул. Олега Онікієнка, 127, 07403

ЄРДПОУ – 35115248
Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол № 4 від 10.07.2020 р.

ТОВ «Київгума» – лідер ринку України з виробництва виробів з гуми, латексу, ПВХ, ТЕП і силікону. «Київгума» виробляє більше 3,5 тис. найменувань продукції для всіх галузей народного господарства. Підприємство повного циклу, що дозволяє надавати послуги з виробництва виробів, починаючи від розробки суміші та проектування оснастки до їх виготовлення.

Історія підприємства бере свій початок в 1930 р. Сьогодні «Київгума» займає провідну позицію на ринку гумових виробів України. Підприємство виробляє більше 4 тис. найменувань продукції з гуми, латексу, силікону, ПВХ, ТЕП та пластмаси для всіх галузей промисловості і народного господарства. Продукція «Київгуми» постачається в усі регіони України та 28 країн світу.

Асортимент продукції нараховує безліч як формових виробів: техпластини, кільця, манжети, сходинки, різні вироби побутового та сільськогосподарського призначення, так і неформових: ущільнювачі, профілі, прокладки, прогумовані полотна, трубки, шнури та ін. Також «Київгума» пропонує широкий асортимент продукції медичного призначення та товарів для дітей.

На підприємстві працює близько 450 співробітників, діють 33 служби для забезпечення роботи в режимі повного циклу. Виробничі потужності і високоточне обладнання дозволяють надавати всі послуги з виробництва продукції від розробки складу суміші і проектування оснащення до виготовлення.

Підприємство має у своєму розпорядженні власні виробничі і складські приміщення площею понад 21000 кв. метрів і розташоване на 3 га землі.

Основне виробництво налічує 4 виробничі цехи (з різними ділянками виробництва), кожен з яких має самостійний технологічний процес і виробляє свій асортимент гумотехнічних виробів. Виробничі цехи укомплектовані найкращим сучасним обладнанням.

На сьогоднішній день підприємство виробляє понад 150 найменувань сирих гумових сумішей. За допомогою автоматичного мультидозатора при виробництві сумішей дотримуються всі пропорції необхідних інгредієнтів, що забезпечує стабільну якість суміші. Суміші виробляються вальцьовані, у вигляді листів або смуг, і каландровані – шириною до 900 мм і товщиною від 0,6 мм до 5 мм.

У підготовчому цеху працює каландрувальна лінія і барабанний вулканізатор для безперервної вулканізації.

На барабанному вулканізаторі є можливість виробляти вулканізовані полотна (техпластини) калібром від 0,8 мм до 5 мм, прогумовані тканини і мембранне полотно шириною до 1 м. Виробничі потужності дозволяють випускати до 10 т полотна на місяць.

На підприємстві «Київгума» існує велика кількість екструдерів. Гумові ущільнювачі виготовляються з сумішей як чорного кольору, так і кольорових. Основні типи полімерів (каучуку): EPDM, NBR, SBR і багато інших. На виробництві діють три сучасні лінії безперервної вулканізації німецької фірми «Rubicon» для виготовлення виробів з гуми, силікону, ТЕП і ПВХ.

Контроль геометричних розмірів всіх неформових виробів здійснюється за допомогою проектора «Montech» (Німеччина), а нанесення на профілі технічної інформації про виріб – за допомогою принтера «Leibinger» (Німеччина – Польща).

«Київгума» щомісяця освоює виробництво понад 30-ти нових неформових виробів (ущільнювачів), які використовуються в різних галузях промисловості: будівництві, сільському господарстві, автомобільній промисловості, побуті і т.д. Виробничі потужності дозволяють виробляти до 1 тис. тонн ущільнювачів на рік.

Формові вироби виготовляють за допомогою прес-форм методом прямого формування або лиття під тиском в прес-форму.

У своїй роботі «Київгума» використовує понад 40 пресів різних видів: «компресійні», «вакуумні», «ливарні». Підприємство має можливість виробляти більше 2 тис. тонн формових виробів на рік.

Латексна ділянка має свою підготовчу ділянку, де з натурального латексу готуються суміші із заданими параметрами для подальшого умочування виробів різних форм.

У робочому стані знаходяться 10 термопластавтоматів, як вітчизняного виробництва, так і від азійських виробників.

Використовуються пресформи холодноканальні і гарячоканальні з об’ємом упорскування від 63 см3 до 125 см3. На ротаційних машинах виробляються балонні вироби різної форми з ПВХ.

Виготовленням оснастки на підприємстві займається ділянка виробництва і ремонту оснастки, яка виготовляє прес-форми будь-якої складності і конфігурації за технічними параметрами Замовника. На ділянці працюють електроерозійні верстати. Діаметр дроту верстата від 0,25 мм. Дане обладнання дозволяє виготовляти деталі розміром до 300 мм, висотою – від 0,5 мм до 180 мм. Максимальна вага деталі – до 50 кг.

Виробництво штампів і прес-форм здійснюється на фрезерних обробних центрах DOOSAN (Корея) і С-Тek (Тайвань). На них можлива обробка поверхні заготовки висотою від 5 мм до 400 мм, розмірами до 600х400 мм. Максимальна вага заготовки – до 350 кг. Точність обробки – до 2 мікрон.

У структурі Компанії успішно функціонує проектно-конструкторський відділ, в якому працюють кваліфіковані фахівці. Для проектування оснащення на підприємстві використовується сучасне програмне забезпечення «Компас», Solidworks, Simatron E, яке дозволяє проектувати оснастку будь-якої складності, 3D-моделі і т.д.

На підприємстві діє лабораторія фізико-механічних і хіміко-аналітичних випробувань матеріалів і виробів, акредитована Національним агентством України на компетентність, відповідно до вимог ДСТУ ISO \ IEC 17025: 2006 (ISO / IEC 17025: 2005).

Випробування проводять на всіх етапах виробництва, від гумових сумішей до готових виробів. Лабораторія укомплектована необхідним обладнанням, засобами вимірювань, нормативною документацією і кваліфікованим персоналом для здійснення повного комплексу робіт. Під вимоги замовника фахівці лабораторії можуть розробити необхідний склад гумової суміші, щоб готовий виріб відповідав всім показникам (твердість, відносне подовження, міцність, стиранність, озоностойкость, морозостійкість тощо).

На підприємстві впроваджено системи управління якістю та управління безпекою, засновані на міжнародних стандартах. На сьогоднішній день, ТОВ «КИЇВГУМА» має міжнародні сертифікати відповідності  ТUV SUD ISO 9001 і TÜV Austria EN ISO 13485.