Асоціація «Укрлегпром» щоразу, готуючись до участі у Міжнародній виставці KYIV FASHION, а це – головна b2b подія для модної індустрії України, хоче запропонувати бізнесу щось нове та обов’язково сприяти популяризації українських виробників. Відвідувачі виставки, кидаючи оком на наш стенд, часто запитують: «А що ж продаєте Ви?»
Ми генеруємо ідеї, наповнюємо змістом інформаційний вакуум сектору, допомагаємо знайти партнерів, об’єднуємо бізнес-прагнення для підкорення нових ринків, пропонуємо майданчик для b2b знайомств і зустрічей, ділимося знаннями, досвідом та всіляко «просуваємо своїх» – українських виробників…
Сьогодні все частіше ми бачимо правильні хештеги: #Купуй українське, #Купуй хмельницьке, #Харків – це модно, #Всі свої, #Навчайся в Україні, #Працюй в Україні…
Цьогоріч на майданчику відкритого лекторію KYIV FASHION Асоціація запропонувала виробникам самим «з перших уст» розповісти учасникам виставки про свої досягнення, впроваджені технічні інновації, нові матеріали, виробничі та продажні сервіси для швейного, трикотажного та інших фешн-бізнесів – «УКРЛЕГПРОМ: Калейдоскоп нових можливостей від українських виробників».
Даний формат виявився «живим» та цікавим як для спікерів, так і для аудиторії. Учасників заходу привітала директор KYIV FASHION Яна Чернявська, а модерувала зустріч президент-голова правління Асоціації «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт. Своїми цікавинками поділилися GOLDI, EDELVIKA, ROZA, K.TEX, GARNAMAMA та ЧЕРКАСЬКИЙ ШОВКОВИЙ КОМБІНАТ.
Гарною особливістю нинішньої KYIV FASHION, де представлені виробники одягу, аксесуарів до нього та текстилю, стало те, що через карантинні обмеження було зміщено дати, і поряд вперше працювала Міжнародна виставка LEATHER&SHOES, яка представляяє виробників шкіри, взуття, фурнітури. Це взаємнопов’язані сектори, адже виробники одягу використовують шкіру, а виробники взуття – текстильні матеріали. То ж така випадковість сприяла знайомству та налагодженню корисних контактів між сторонами.
Асоціація також скористалася цією можливістю та вирішила звернути увагу учасників обох виставкових заходів на креативний та кадровий аспекти індустрії.
Четверта промислова революція відкрила людині світ робототехніки та автономного транспорту, штучного інтелекту та навчання за допомогою машин, нових матеріалів, інтернету, біотехнологій та геноміки. Деякі професії зникнуть, інші будуть розвиватися, а ті, яких зараз навіть і не існує, – стануть звичайним явищем.
У найближчому майбутньому, щоб бути кваліфікованим на ринку праці, людина повинна буде вміти підлаштовуватися до зміни ситуації і розвивати свої навички відповідно прогресу.
Творчість стане однією з трьох найбільш затребуваних навичок. Нові продукти, технології та способи роботи будуть змушувати людину бути більш творчою і придумувати, як застосовувати ці технології, створювати нові продукти і послуги. Адже, роботи можуть допомогти нам швидко дістатися в потрібне місце, але у них поки немає творчого мислення, здатного генерувати нові ідеї.
Ми вирішили зробити акцент на взаємозв’язок категорій «Дитяча творчість – Мистецтво – Креативна індустрія – Виробництво». Тому на стенді Асоціації «Укрлегпром» на КYIV FASHION була представлена невеличка експозиція від Дитячої художньої студії ім.Н.Осташинського (далі ДХС) Палацу дітей та юнацтва Печерського р-ну м.Києва, художній керівник – Павліна Мельниченко.
Дані творчі роботи вихованців Зразкового художнього колективу ДХС, виконані у поєднанні художніх технік з використанням текстильних матеріалів, фурнітури та натуральної шкіри від наших вознесенських компаній «V-CENTER», «VOZKO».
Тут криється багато різних сенсів: підтримка обдарованих дітей та популяризація дитячої творчості, філософія відповідального споживання та використання залишків матеріалів для створення нових дизайнерських речей, ознайомлення дітей із властивостями матеріалів та вміння працювати з ними, профорієнтація та поштовх до вибору майбутньої сфери діяльності. Адже випускники цієї Студії часто обирають Київський фаховий коледж прикладних наук (раніше – ККЛП), Київський національний університет технологій та дизайну, архітектурний факультет у КНУБА та інші навчальні заклади з художнім/творчим спрямуванням. До речі, на стенді Асоціації “Укрлегпром” цьогоріч в рамках проходження виробничої практики набувала досвіду і студентка ІІІ курсу Острозької Академії Анастасія Степанченко.
Хтозна, можливо незабаром за допомогою сучасних цифрових принттехнологій «Пан Коцький у театрі» захоче перекочувати на модний світшот або худі, «Песик Корді та сонях» – на футболку, «Ніч яка місячна, зоряна, ясная…» – на сумку, а «Три горішки для Попелюшки» – як принт на шовкову тканину для сукні…
Асоціація «Укрлегпром» висловлює вдячність організаторам Виставки, партнерам та учасникам-виробникам за цікаву і плідну співпрацю на майданчику KYIV FASHION, а також Зразковому художньому колективу ДХС ім.Н.Осташинського за успішну творчу колаборацію.