ТОВ «ВАЛТЕКС»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 2, 09100

+38(067)509-65-18
+38(067)373-45-50
[email protected]

ЄРДПОУ: 32393877

Участь в Асоціації “Укрлегпром” –  протокол № 8 від 22.12.2020 р.

Компанія “Валтекс” гармонійно поєднує в собі риси виробничого підприємства зі своєю власною історією з 1928 року, традиціями, сімейними династіями і молодої динамічно розвивається, якій властиві новизна ідей, нестандартний підхід до вирішення завдань і постійна модернізація виробництва, управління і адміністрування. На сьогоднішній день можна сказати, що торгова марка “Валтекс” є однією з лідируючих на ринку України і все більш популярною на ринках країн СНД завдяки високій якості продукції і доступністю для споживача.

Випускаючи щорічно більше 650 тисяч пар взуття та спецодягу більш ніж на $ 850 тис.,  компанія забезпечує провідні підприємства нафтогазовидобувної та хімічної промисловості, чорної і кольорової металургії, підприємства машинобудування і металообробки, транспорту та енергетики, будівництва та сільського господарства, силових структур і охоронних відомств.

Вивчаючи світовий досвід і відслідковуючи тенденції ринку, фахівці компанії впроваджують сучасні технології виробництва і розробляють моделі з застосуванням сучасних матеріалів згідно з індивідуальними побажаннями замовників. Пошук нових ринків збуту і розширення асортименту продукції дозволяють підприємству стабільно зберігати динаміку зростання. Вся продукція сертифікована і відповідає діючим стандартам.