(Українська) ДП «ФОРМАГ-КИЇВ» ТОВ «ФОРМАГ»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Київ, проспект С.Бандери, 16/Б, 04076

+38(050)414-76-06
+38(050)422-20-12
[email protected]

ЄРДПОУ: 30301318

Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол № 8 від 22.12.2020 р.

Визначення вантажоперевезення досить просте — доставка товару з пункту А в пункт Б. З цим вам допоможе будь-яка транспортна компанія. А ось здійснити морське, авто- або авіаперевезення максимально вигідно і комфортно для власника вантажу — це мистецтво. Саме Формаг володіє цим мистецтвом краще, ніж будь-хто на ринку міжнародних вантажних перевезень.

Уже кілька десятиліть компанія займає провідні позиції на ринку транспортно-експедиторських послуг. Прагнення до постійного розвитку та побудова довгострокових і взаємовигідних відносин з клієнтом — запорука успіху «Формаг».

«Формаг» – частина GTI. Global Transport Investments (GTI) – холдинг, який об’єднує безліч компаній, що надають послуги транспортного експедування та лінійного агентування. У нього входять 19 компаній по всьому світу. Індивідуальним членство FIATA і Multiport Association, холдинг безперервно росте, розширюючи горизонти для компаній групи.