6 червня 2025 року
м. Львів
З нагоди Дня працівників легкої промисловості та з метою зміцнення співпраці між українськими виробниками та міжнародними партнерами, Асоціація “Укрлегпром” спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією запрошує на Зустріч партнерів з виробництва продукції легкої промисловості Україна – ЄС.
У програмі Зустрічі:
-
Вперше в Україну прибуде генеральний директор Європейської конфедерації одягу та текстилю (EURATEX) – Дірк Вантігем, для:
-
знайомства з українськими галузевими виробниками;
-
представлення стратегії розвитку текстильної та швейної промисловості Європи;
-
обговорення шляхів інтеграції українського легпрому до європейських ланцюгів постачання та можливостей співпраці.
-
-
Презентація дослідження стану галузей виробництва текстилю, одягу, шкіри та взуття України в умовах повномасштабної війни та обговорення галузевої дорожньої карти для трансформації української легкої промисловості відповідно до вимог ЄС — спільно з міжнародними партнерами (Helvetas, GIZ та іншими).
-
Нагородження працівників підприємств легкої промисловості з нагоди професійного свята від Асоціації “Укрлегпром” та Львівської ОВА.
Організаційний внесок:
2 000 грн
Для членів Асоціації «Укрлегпром» — 1 500 грн
Підтвердіть участь, заповнивши реєстраційну форму за посиланням:
https://forms.gle/bcbccz3VZ3VYuXL98
Місце проведення заходу буде повідомлено зареєстрованим учасникам окремо.
Проєкт програми Зустрічі додається.
Контактна особа:
Соснін В’ячеслав
Тел.: +38 095 046 02 40
Email: [email protected]