8 вересня 2025 року Президент-голова правління Асоціації “Укрлегпром” Тетяна Ізовіт взяла участь у знаковій події для українського бізнес-середовища – відкритті Офісу податкових консультантів у Києві, долучившись також до регіональної відеоконференції.
Відкриття інноваційних консультаційних центрів, яке одночасно відбулося у 20 регіонах України, відвідали очільники Міністерства фінансів та Міністерства економіки, а також керівництво Державної податкової служби (ДПС). Високопосадовці підтвердили курс на дерегуляцію та скорочення судових обтяжень для бізнесу, що є ключовим очікуванням підприємців.
Під час сесії “питання-відповіді” Укрлегпром виніс на розгляд два критично важливих для галузі питання:
1. Необхідність унормування застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій) на умовах післяплати.
Це питання є вкрай актуальним для виробників, які реалізують свою продукцію через інтернет-магазини та служби доставки, адже існуючі норми через невизначеність таких ситуацій часто трактуються на шкоду виробникам.
2. Потреба у подовженні термінів валютних розрахунків при імпорті галузевого обладнання. Через тривалі цикли виробництва та постачання складного устаткування, встановлені терміни (наразі 180 днів) є недостатніми, що створює ризики нарахування пені для підприємств.
Ці пропозиції були взяті до опрацювання, і “Укрлегпром” інформуватиме про результати їх розгляду.
Символічним жестом підтримки української легкої промисловості стало те, що співробітники нових Офісів податкових консультантів були одягнені у корпоративні футболки від вітчизняного виробника – Трикотажної Фабрики “Роза”.