В понеділок, 13 липня розпочався ІІ етап з навчального циклу UKRLEGPROM EDUCATIONAL SUMMER-2020 навчально-прикладний тренінг «Підготовка оптової компанії до автоматизації бізнес-процесів. Аналітика оптових продажів».
Вказаний тренінг – це логічне продовження березневого тренінгу, який відбувся в Рівному на базі Льонокомбінату ТМ Goldi, а особлива актуальність даної теми відзначається тим, що трансформація поведінки споживачів на фоні пандемії та глобальна діджиталізація суспільства вимагають від виробників і оптових компаній максимального прискорення роботи та ефективної комунікації з усіма каналами дистрибуції, що можливо лише за умови налагодженої автоматизації та цифровізації бізнес-процесів. Подібна перебудова бізнесу швидко призводить до оптимізації витрат, підвищення конкурентоспроможності та репутаційної ринкової вартості товарів оптової компанії.
Тренер проекту, Наталія Чинєнова – один з міжнародних експертів ITC, консультант по бізнестехнологіям в ритейлі. Провідний експерт напрямків франчайзинг і дистрибуція (опт і роздріб). Широка професійна компетенція експерта в таких сферах як – розробка стратегії компанії, розрахунок економіки роздрібного бізнесу та оцінка ефективності управлінський рішень, управління роздрібною мережею, побудова системи роздрібної торгівлі, створення і розвиток франчайзингової мережі, побудова системи опту і управління оптовими продажами, формування системи трейдингу і KPI, організація логістичних складів класу А – дозволяє учасникам тренінгу отримати унікальні практичні знання. Особливістю тренера також є уміння подати найскладнішу інформацію в досить простих дефініціях.
Учасниками проекту стали наступні підприємства:
- Тк-Стиль ВП ТОВ Текстиль Контакт – Чернігів
- Fashion Gold – Кропивницький
- ТМ Татошка – Київ
- Рубіжанська панчішна мануфактура – Рубіжне, Луганська область
- Мрія – Є – Кропивницький
- ТМ Еліта – Сосниця, Чернігівська область
- Ужгородська швейна фабрика – Ужгород
- Feal&Fly – Рівне
- Interkids – Слов’янськ, Луганська область
- Едельвіка – Луцьк
- Лілус – Луцьк
- ВідіВан-Україна – Київ
- Ellen Group – Луцьк
- ТМ AZURI – Одеса
- Хустекс, ТМ Davanti – Хуст, Закарпатська область
- Олтекс – Київ
- ТМ DЕCORUS – Львів
- V.I.F. – Дніпропетровськ
- Грандтекс – Київ
- Трикотажна фабрика «Роза» – Київ
Протягом трьох наступних тижнів – інтенсивне навчання, додаткові семінари та 6 індивідуальних консультацій для підприємств!
А от за ці два навчальні дні учасники встигли розглянути наступні теми:
1.Тренди розвитку оптових продажів в сучасному світі. Онлайн та офлайн оптові продажі. Особливості онлайн оптових продажів. Логіка офлайн оптових продажів. Проблеми оптових продажів торгових марок і виробників.
- Омніканальність оптових продажів. Сучасні канали дистрибуції. Поняття товарних потоків. Принципи розподілу товарних потоків по каналах дистрибуції.
- Основні бізнес процеси виробництва і оптових продажів. Карта верхнього рівня основних бізнес процесів. Побудова органіграми компанії.
- Бізнес процес формування колекції. П’ять етапів формування сезонної колекції і техніки її розробки. Взаємозв’язок полички в роздрібному магазині і мудборда сезонной колекції. Скільки моделей має бути в одній капсулі, щоб вона успішно продавалася? Поняття життєвого циклу товарів. Поняття fast fashion. Кількість ділянок на виробництві для забезпечення безперебійної поставки товарів в оптовий канал дистрибуції. Карта бізнес процесів формування колекції.
- Бізнес процеси складської логістики. Поняття логістики, як основного процесу руху інформаційних і товарних потоків. Чому логістику називають «кров» продажів і як автоматизують логістичні процеси для забезпечення конкурентоспроможності компанії на ринку. Як правильно організувати склад. Карта бізнес процесів складської логістики.
- Формування плану продажів в опті. Як розрахувати план продажів від оптового клієнта. Чому вважається, що в опті не продають моделі, а продають знеособлені штуки конкретним клієнтам.
- Показники оцінки ефективності оптових продажів. Нормативи витрат. Як забезпечити рівень витрат на утримання оптового бізнесу на рівні нормативів витрат. Основні формули розрахунку ефективності оптового бізнесу.
- Ціноутворення в оптових продажах. Міжнародна практика політики ціноутворення. Рівень націнки на кожному етапі продажу. Нормативи витрат на кожному етапі продажу.
- Чому в оптових продажах некоректно змінювати оптову ціну на сторінці сайту і як правильно управляти продажами за допомогою знижок і надбавок. Поняття «Ціна єдиного прейскуранта». Як декларувати зміну ціни для оптових покупців.
Цікаво?
Тоді долучайтеся до нас на ІІІ етапі – масштабному тренінгу «Розкладаємо товарний запас «по поличках» або оптимізація структури асортименту для прийняття точних і швидких рішень, впровадження ІТ-рішень».
Даний тренінг проведе Галина Кравченко – міжнародний консультант ITC, керівник напрямку тренданалітики FCG/ FashionSnoops. Експерт спеціалізується на розробці комерційних колекцій одягу і взуття, управлінні асортиментом в роздрібних мережах і оптових компаніях. Впроваджує в практику компаній міжнародний досвід fashion product development.
Під час тренінгу учасники детально зможуть розглянути наступні теми:
- Оптимізація систем класифікації асоційованих принципів ефективної роботи.
- Плацдарм бізнесу та фокус уваги «ключова функція».
- Асортимент класифікатора VS, асортиментна матриця для впровадження в ІТ-продукти. Документальні бест-кейси.
- Матриця збалансованого асортименту (методика FCG).
Для реєстрації повідомте нас за телефоном: +38(097)944-15-33 – Анна Нестеренко або на пошту: [email protected] з вказанням підприємства, контактні дані кандидатів для подальшого узгодження деталів.
Проект реалізується за підтримки Міжнародного Торговельного Центру в рамках проекту «Східне партнерство: готовність до торгівлі – ініціатива EU4Business» за фінансування ЄС.