(Українська) ТОВ «Карат»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Хмельницький , вул.Пілотська, 77, вул.Чорновола 88/8

+38(0382)74-65-65
+38(0382)74-69-68
[email protected]

https://karatcarpet.com

ЄРДПОУ – 21328928

Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол № 10 від 14.10.2008

На сьогодні компанія «Карат» є єдиним виробником килимових виробів в Україні і залишається лідером в галузі торгівлі товарами власного та імпортного виробництва. Продукція виготовляється на сучасному ткацькому устаткуванні останніх версій від світових лідерів, таких як Schönherr (Alpha – 400), Van De Wiele (RCi02).

Компанія «Карат» збільшила потужність лінії з виробництва пряжі поліпропілену, використовуючи сучасні екструзійні прядильні лінії компанії SML, а також крутильні машини Saurer Volkmann для виробництва каблировании пряжі.

ТОВ «Карат» виготовляє широкий асортимент килимів та килимових виробів в якості Frieze, BCF і Heat – Set. Щільність килимів компанії Карат від 150 тисяч до 1 мільйона на квадратний метр. На сьогоднішній день якість килимів залишається на дуже високому рівні і не поступається світовим брендам. Щоб утримати таку високу планку компанія КАРАТ безперервно працює в трьох напрямках: розвиває виробництво, впроваджує передові технології і удосконалює ефективну модель ведення бізнесу.Карат – єдиний виробник килимових виробів в Україні з 1993 року. За цей час продукція підприємства стала знаною не лише на внутрішньому ринку, а й в більш як 30 країнах світу.