(Українська) ТОВ «Фірма Спешл Текстайл Груп»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Харків, пр. Гагаріна, 4, 61010
+38(057)732-32-01
[email protected]

http://fstg.com.ua

ЄРДПОУ – 37578066

Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол №9 від 12.12.2017

ФІРМА СПЕШЛ ТЕКСТАЙЛ ГРУП – виробничо-торгова компанія, що спеціалізується на поставках професійного текстилю в Україні, є ексклюзивним представником компаній Sapphire Finishing Mills (Пакистан) і Daletec (Далітек, Норвегія) на території України.

STG сьогодні – це пошук нових ідей та оптимальних рішень для українського ринку спецодягу, це унікальні пропозиції, які максимально відповідають очікуванням і потребам наших клієнтів і партнерів, а також новаторство та вплив на формування нових стандартів спецодягу. В активі компанії є готові рішення для підприємств енергетики, металургії, нафтогазового сектора і машинобудування, харчової промисловості та сільського господарства.

Широкий товарний асортимент дозволяє задовольнити найвибагливіші запити наших клієнтів. Налагоджена система поставок і взаємозв’язок між підрозділами компанії забезпечує постійну наявність тканини на складі.

У своїй діяльності компанія практикує експертний підхід в вирішенні серйозних виробничих завдань в області промислової безпеки і охорони праці. Щодня фахівці здійснюють професійну підтримку своїх клієнтів, розробляють стандарти, беруть участь у виробничих випробуваннях нових матеріалів на підприємствах, які закуповують спецодяг.