(Українська) TM Limaso

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Львівська область, с. Черлянське Передмістя  вул. Угрівська, 76

Директор Костельна Леся Ярославівна: +38(067)675-26-60
Менеджер з продажу і експорту Володимир Цвях: +38(067)674-20-21

[email protected]
www.limaso.in.ua
Інтернет-магазин: www.limaso.ua
Facebook, Instagram: limaso.eu

Фірма Limaso була заснована у 2004 році як транспортно-логістичне підприємство. У 2010 році фірма розпочала також опановувати новий напрям – текстильний, і відтоді спеціалізується на пошитті і продажі текстильної продукції для домашнього вжитку та готельно-ресторанної сфери. Власниця фірми, Костельна Леся, з дитинства мріяла про власний бізнес з пошиття декоративних текстильних виробів і, власне, ця дитяча мрія була рушійною силою для започаткування бізнесу. Назва компанії – Limaso – складається з перших двох літер імен трьох доньок: Лілії, Марічки та Софії.

У виробництві компанія використовує лише якісні тканини провідних європейських брендів, які імпортує самостійно. Limaso виготовляє як серійну продукцію, так і вироби згідно індивідуальних замовлень. Підприємство має власний дизайнерський відділ, швейний цех та складські приміщення, які знаходяться в місті Городок Львівської області.

У Львові продукцію TM Limaso можна придбати у фірмовому магазині, який знаходиться в торговому центрі «Марк»  (вул. Княгині Ольги, 95). Товари Limaso можна також купити онлайн на сторінках власного інтернет-магазину www.limaso.ua, в інтернет-супермаркетах Rozetka і Podushka.ua.

Фірма використовує лише якісні тканини від європейських перевірених виробників і гарантує добротне пошиття продукції досвідченими швачками. Дизайнерський відділ постійно займається розробкою нових колекцій продукції, випробовує нові тканини та фурнітуру, втілює в життя сучасні тенденції європейської індустрії домашнього текстилю.

Limaso щороку бере участь в основних міжнародних виставках декору і  предметів інтер’єру, які проходять у Києві. Серед них Décor Trade Show,  Design. Living Tendency, Київський Міжнародний меблевий форум (KIFF), ярмарках-маркетах «Всі. Свої», галузевих виставках індустрії HoReCa.

З метою пошуку нових постачальників тканин та ознайомлення з сучасними трендами, представники фірми щороку відвідують всесвітньовідому виставку Heimtextil у Франкфурті-на-Майні. Також, починаючи з 2019 року, Limaso представляє свою продукцію на виставках Christmasworld (Німеччина) та L’Artegiano in Fiera (Італія).

Спеціалізація Limaso:

  • пошиття виробів домашнього текстилю (скатертини, серветки, доріжки на стіл, тюлі, штори і гардини, декоративні наволочки, фартухи, дрібний кухонний текстиль, покривала на ліжка і постільні приналежності);
  • пошиття ресторанного текстилю (штори, тюлі, скатертини, серветки, мулетони, фуршетні спіднички, чохли на крісла);
  • пошиття готельного текстилю (штори, тюлі, покривала і постільні приналежності);
  • пошиття текстильних виробів для садових меблів;
  • дизайнери фірми приїжджають на запрошення приватних клієнтів і надають рекомендації щодо вибору стилістики оформлення інтер’єру помешкань, підбору тканин та виконують роботи із замірювання та навішування штор, гардин та тюлів (лише в межах Львівської області).
  • послуги з вишивання на тканинах. Фірма приймає замовлення на вишивання будь-яких орнаментів, візерунків та логотипів на тканині. Вишивка виконується досвідченими фахівцями-операторами на машині з 6-ма голководіями, з максимальним полем вишивки 1,45х8,5м, з можливістю використання ниток 9 різних кольорів.

Limaso зацікавлена у налагодженні довгострокового та взаємовигідного співробітництва з українськими та іноземними компаніями, які працюють у текстильному бізнесі. Шукаємо надійних дистриб’юторів, які б або купували нашу продукцію, або для яких ми виробляли б продукцію згідно формату співпраці “private label“.

Головний офіс і виробничі потужності компанії розташовані в Україні, алеLimaso відправляє товар для своїх закордонних клієнтів зі складу в Польщі, що значно спрощує логістику.

Limaso_presentation