(Українська) ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» ТМ Парада

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ужгород, вул. Л. Толстого, 40, 88018

+38(031)261-23-04
[email protected]

parada-ua.com

ЄДРПОУ: 00309140

Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол №6 від 06.09.2018 р.

ТМ Парада — український бренд жіночого одягу, для впевненої жінки, такої різної, жіночної, легкої, енергійної й елегантної. Створюючи одяг – спеціалісти компанії сповнюють жінку шармом, шиють одяг, від вишуканої сукні до зручного повсякденного одягу для прогулянок та для комфортної роботи в офісі. Автори ТМ Парада прагнуть завжди бути на висоті, та розвивати ринок made in Ukraine, продемонструвати, що одяг зроблений в Україні є якісним, доступним і зроблений зі смаком. Фахівці компанії в своїй роботі використовують передові елементи, якісну фурнітуру та тканини, які додадуть оновленої форми та стилю одягу ТМ Парада.

Ужгородська швейна фабрика — успішне українське підприємство з хорошою репутацією, що створює жіночий одяг, який користується попитом і за межами країни.  Праця даного підприємства — це великий досвід, це справа, яка приносить задоволення та радість — створювати красу, піднімати настрій прекрасній половині людства. Ужгородська  швейна фабрика — свідок 75-річної історії моди, яка творилася на її очах і разом з нею, працювала у період кардинальних змін.