(Українська) ТОВ «ТК-Домашній текстиль»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Київ, вул. Березняківська 8а, 02152

+38(044)239-20-03
+38(044)594-52-82
+38(044)594-52- 84
[email protected]

https://tk-domtex.com.ua

ЄРДПОУ – 38192655

Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол  № 3 від 23.10.2013

Компанія «ТК-Домашній текстиль» пропонує вигідні у співвідношенні ціни та якості товари з категорії «текстиль для дому» – постільна білизна,  матраци, пледи для відкритого майданчика ресторану, халати для сауни тощо. З продукцією «ТК-Домашній текстиль» будь-який інтер’єр стане значно затишнішим!

Компанія «ТК-Домашній текстиль» працює з 1995 року. Ми розробляємо дизайн і створюємо текстильні вироби для повсякденного використання під торговою маркою «Homeline».  Постільна білизна та рушники ТМ«Homeline» присутні в товарній лінійці найбільших оптово-роздрібних мереж Auchan, Goodwill, Епіцентр, Fozzy Group, що пропонують товари для оселі.

В пакеті пропозицій – більше 5 000 найменувань товарів для ванної, для кухні, для спальні. Готелі, ресторани, фінтес-клуби та санаторії завжди можуть замовити потрібний обсяг рушників, пледів, текстильних килимків, подушок, матраців, ковдр, товарів для душа, сауни, комплектів і окремих одиниць постільної білизни (бюджетного, люкс), скатертин.

Можливе виготовлення партії домашнього текстилю під замовлення за наданими замовником розмірами, в корпоративних кольорах.

Домашній текстиль «Homeline» виробляється з натуральної сировини на сучасному обладнанні з дотриманням міжнародних стандартів. Виробництво сертифіковане, а технологи й майстри підприємства – фахівці міжнародного класу. Товари компанії «ТК-Домашній текстиль» купують українські споживачі, також продукція затребувана за межами країни. Для зручності взаємодії з замовниками відкриті філії у великих містах України.