(Українська) ПАТ « Чернігівська швейна фабрика «Елегант»

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Чернігів, проспект Перемоги, 41, 14017

+38(0462)65-39-30
[email protected].com.ua

elegant-cg.com.ua

ЄДРПОУ: 05502634

Участь в Асоціації “Укрлегпром” – протокол №15 від 14.12.2012 р.

Швейна фабрика у Чернігові створена у 1920 році на базі артілі “Промголка”, що індивідуально шила взуття та одяг. У 1929 році виробництво розділилося і виникло нове підприємство “Індпошив”, що виконувало не лише індивідуальні замовлення, а й шило одяг для масового споживача. Під час Великої Вітчизняної війни підприємство не працювало, після визволення міста фабрика відродила своє виробництво.

З розвитком легкої промисловості на чернігівській швейній фабриці оновлювалося виробництво, змінювався асортимент продукції. У грудні 1968 року побудовано нове приміщення фабрики, де під одним дахом розмістилися виробничі цехи, допоміжні служби та адміністративний апарат.

На сьогоднішній день фабрика “Елегант” працює в одну 8-ми годинну робочу зміну. Чисельність працюючих на фабриці – 510 чол., більшість з них – жінки – 93%.

Станом на сьогодні Чернігівська швейна фабрика “Елегант” – це високоефективне швейне виробництво з сучасними технологіями, обладнанням, з великим різноманітним асортиментом виробів (жіночі жакети, брюки, сукні, спідниці, на півпальта, жіночі та чоловічі пальта). Підприємство постійно працює з закордонними партнерами Польщі, Франції, Швеції, Німеччини.